Kategorijos

Naujienlaiškis

Siųsti

Mes

Parduotuvė ir internetinės prekybos svetainė www.president-cb.lt priklauso UAB „Todesa“, kuri įsikūrė 2008 metais.

Manome ir tikimės, kad šioje svetainėje Jūs rasite visas dominančias radio stoteles, antenas, priedus, bei jų aprašymus ir bendrą informaciją apie radio įrangą.


Ilgą laiką mes analizavome rinką, kaupėme patirtį ir informaciją apie prekybą internetu ir parduotuvėse, pirkimus bei pardavimus, pirkėjų elgseną, prekių pristatymo sistemą Lietuvoje ir užsienio šalyse. Ieškojome būdų, kaip sumažinti įmonės veiklos kaštus, pasiūlant pirkėjams priimtiniausią prekių ir paslaugų kainą rinkoje. Mes siekiame patikimumo bei pasitikėjimo tarp įmonės ir mūsų klientų.

Mūsų veiklos tikslas ne tik pasiūlyti plačiausią radio įrangos asortimentą Lietuvoje geromis kainomis, bet pasiūlyti Jums tinkamiausias prekes, pagal Jūsų  asmeninius poreikius, kokybės ir finansų atžvilgiu. Jei dvejojate plačioje pasiūloje pasirenkant konkrečią prekę, prieš tai pasikonsultuokite su mumis. Tikrai stengsimės surasti ir pasiūlyti Jums geriausią radio stotelę, anteną ar komplektus.

Mes nuoširdžiai tikime,  kad geroms ir kokybiškoms prekėms daug reklamos nereikia, todėl manome, kad pagrindinė mūsų veiklos reklama taps - abipusis pasitikėjimas ir patikimas bendradarbiavimas.


UAB "Todesa" nėra "Groupe President Batic" atstovaujanti įmonė.
 
Pagarbiai UAB "Todesa"

Klauskite mūsų Klauskite mūsų

Neišsirenkate prekės?
Reikia pagalbos ar patarimo?
KLAUSKITE MŪSŲ!

Siųsti
Vartotojo Prisijungimas X
Prisijungti Pamiršote slaptažodį? Registruotis