Kategorijos

Naujienlaiškis

Siųsti

Naujas President Export antenų testas
Paskelbta 2012 m. lapkričio 16 d., parašė Edgaras Samuson
Kaip ir žadėjome toliau pildome išbandytų antenų sąrašą, šį kartą tai President Export antenų versijos. Prisipažinsime, jog šį kartą buvo pakeistas automobilis ant kurio montavome antenas bei gamtinės sąlygos buvo palankesnės radijo ryšio sklidimui nei pirmojo bandymo metu. Stacionari padėtis ta pati, su ta pačia įranga kaip ir buvo anksčiau. Todėl prašome nelyginti tiesiogiai pirmojo bandymo metu gautų rezultatų su šio, tai tik palyginamieji rezultatai tarp Export versijos antenų.
 
Kaip ir pirmojo bandymo metu gavome netikėtus rezultatus - kai kurių antenų bandymo rezultatai maloniai nustebino, kitų rezultatai nepakito, o didelių nusivylimų nepatyrėme. Testuodami antenas važiavome tuo pačiu maršrutu kaip ir pirmąjį kartą, todėl antenos buvo išbandytos tiek miesto tiek užmiesčio sąlygomis.
 
Truputis informacijos apie Export linijos antenas
Tai ne konstrukcinė gamintojo gudrybė, o tiesiog medžiagų parinkimas/pakeitimas pigesnėmis. Export versijos antenoms nebenaudojamas chromavimo metodas, nuo šiol jos bus ne įprastos blizgančios, o tiesiog juodos, nes yra dengtos juodais dažais, miltelinis dažymo būdas užtikrina ilgaamžį bei tolygų dažų padengimą. Nuo šiol antenoms nebebus naudojamas AC4 tvirtumo klasės plienas, jį pakeis gerokai pigesnis žemesnės klasės plienas, jis taip pat dažytas milteliniu būdu.
Buitinis paaiškinimas apie tvirtumo klasę būtų toks: dauguma varžtų gaminami iš AC2 tvirtumo klasės plieno, tai reiškia, jog sukant tokį varžtą gali būti pažeista varžto galvutė, o jei varžtas pagamintas iš AC4 tvirtumo klasės plieno - bus pažeistas įrankis kuriuo  sukamas varžtas, bet ne jis pats. Todėl ir ne toks tvirtas plienas puikiai tinka antenų strypų gamybai, o savo funkciją atlieka tiek vienas tiek kitas absoliučiai vienodai.


Duomenys gauti testavimo metu:


Antenos pavadinimas

 Atstumas 

 Garso

kokybė

balais 

 Triukšmai

balais 

Pastabos

Magnetinės antenos

President Georgia Export 5,8 km 9 1  Tai trumpiausia President antena, tačiau savo darbą atlieka, tikrai pakanka vartotojui kuris CB radijo ryšį naudoja kelionėse arba daugiau užmiestyje nei mieste. Jos tikrai pakaks priimti informaciją bei pasidalinti ja. Vienas pastebėjimas, kad prijungus bei sureguliavus anteną stotelės galingumas krenta nuo 4W iki 3,5W.

President Florida Export

6,2 km 7 1  Tai bene labiausiai nustebinęs Export modelis, neskaitant to, kad tai nedidukė ir nereguliuojama antena (SWR-2,1), ji pasirodė tiesiog puikiai, pasiektas solidus atstumas, žinoma nuostoliai jos nemaži, todėl labiau tinka naudoti užmiestyje.
President Missouri Export 8 km 8 1-2 Populiari antena tarp lengvųjų automobilių vairuotojų, pasiektas atstumas džiugina, priimamas signalas aiškus ir suprantamas, siunčiamas taip pat, ties ryšio atstumo riba atsirado dideli nuostoliai, ta prasme trukdė beveik viskas tiek pastatai tiek medžiai tiek didesni kelio ženklai, o iki to ryšys tikrai kokybiškas ir stabilus.
President ML-145 Export 11,6 km 9 1-3  Ši antena truputėlį nuvylė, iš jos tikėjomės daugiau, bet atstumas solidus, priimamo bei siunčiamo signalo kokybė truputį suprastėjo lyginant su pirmąja šios antenos versija, tačiau jis išliko aiškus ir suprantamas iki pat ryšio atstumo ribos, t.y. pasiekus didžiausią atstumą ryšys trūkinėjo, bet vis dar buvo galima suprasti ką sako pašnekovas. Dėl savo konstrukcijos ir toliau ši antena išlieka viena populiariausiu, dėl spyruoklės jungiančios antenos strypą su rite paprasčiau yra įvažiuoti bei išvažiuoti iš žemų garažų ar panašiai.

Įgręžiamos antenos

President Hawaii Export 8,2 km 8  1-2  Puiki, neilga bei paprastai derinama antena, ryšio atstumas tikrai neblogas, priimamas bei siunčiamas signalas suprantami ir aiškūs. Pastebėjome, kad ši antena labiau nei kitos tokio ilgio antenos reaguoja net į nemasyvias elektros linijas, miškingose vietovėse nuostoliai taip pat nemaži, tačiau antena nėra ilga ir savo darbą atlieka puikiai. Dar vienas didelis pliusas kaip ir daugumos neilgų antenų - mažas triukšmų lygis bei fone nesigirdi balsų kurie sklinda iš labai toli ir kartu atsineša ausį rėžiančius triukšmus.
 President Iowa Export  9,5 km  8  1-2  Neprastai pasirodžiusi antena vos sprindžiu aukštesnė už President Hawaii Export anteną, o ryšio atstumas pailgėjo per kilometrą, žinoma ir nuostoliai ženkliai mažesni nei su prieš tai aprašyta antena, ties ryšio riba signalas ėmė trūkinėti, bet buvo suprantamas.
 President Alaska Export 16,7 km  9  1-3  Ir vėl ši antena pasirodė geriausiai, lyderis savo grupėje, nuo pirmojo testo gerokai išpopuliarėjusi, o ypač jos versija su magnetiniu padu. Sulaukėme ir klientų nuomonių bei atsiliepimų - vienintelis jos minusas tai 145cm aukštis, o daugiau kaip ir viskas puiku. Tikimės, kad ir ši Export versija nenusileis savo pirmtakei ir išlaikys savo poziciją. Dabar truputėlis pastebėjimų - bandymo metu turėjome ir pirmąją šios antenos versiją, su ja šį kartą pasiekėme 16,9km atstumą. Viršijus didžiausią pasiektą atstumą su antena President Alaska Export siunčiamas signalas buvo jau sunkiai suprantamas arba visiškai nebesuprantamas, o ją pakeitus pirmąja šios antenos versija siunčiamas signalas vėl būdavo aiškus ir suprantamas, todėl galime daryti paprastą išvadą, jo pakeitus antenos medžiagas neženkliai sumažėjo ir jos galimybės, kalbame apie 200 - 300 metrų.

 

 

Dėmesio!

Mes naudojame stacionarią President Black Pirate anteną, todėl mūsų pasiekti atstumai gali ženkliai skirtis nuo tų kuriuos pasieksite bendraudami tarp dviejų mobilių antenų. Prašome šį eksperimentą vertinti kaip lyginamąjį!

 

Paaiškinimas:

Garso kokybę nusakome dešimtbale sistema:

 10 balų   Puikiai 
 9 balai  Labai gerai
 8 balai   Gerai
 7 balai  Vidutiniškai 
 6 balai  Patenkinamai 
 5 balai  Silpnai
 1-4 balai   Blogai


Dar pasikartosime, mes nebandome pasiekti rekordinių atstumų, mes tiesiog lyginame antenas natūraliomis salygomis, taip kaip ir klientas nusipirkęs vieną ar kitą anteną ją naudos.

Komentarai

MarionDusa Paskelbta 2015 m. sausio 10 d.
o4316v 0l117k vazxcb 18i9aq nn8a11 tp21s4ht9t6fyjy 549zw7ypculy essy3kojz 9qiuryysu a3o pm59b7rupved71rm8b vy8rk0nbm z2iet4g33lbwfw5 kwzu8wu4atuc c2c6mb wltmis nxlspa クロエ バッグ 赤 チェ

Reply to comments

 
Klauskite mūsų Klauskite mūsų

Neišsirenkate prekės?
Reikia pagalbos ar patarimo?
KLAUSKITE MŪSŲ!

Siųsti
Vartotojo Prisijungimas X
Prisijungti Pamiršote slaptažodį? Registruotis