Kategorijos

Naujienlaiškis

Siųsti

President Electronics keičia garantinį laikotarpį
Paskelbta 2012 m. liepos 13 d., parašė Edgaras Samuson

Sveiki lankytojai,Optimalus ir patikimas įrangos naudojimas bus pasiektas tik tuo atveju, jei jūsų President CB radijo ryšio stotis bus naudojama kartu su originalia President antena. Pateikus originalios President antenos pirkimo/įsigijimo dokumentus jums bus suteikta papildoma 3-jų metų garantija CB stotelei (2+3). Tik tokiu atveju turėsite 5-erių metų garantinį laikotarpį.

kad ir kaip bebūtų gaila, bet Groupe President Electronics trumpina garantinio aptarnavimo laikotarpį, mes nežinome tikslios priežasties, bet spėjame, kad jie nori save apsidrausti nuo negarantinio remonto, nes, kad ir kokia kokybiška stotelė bebūtų naudojant ją ilgą laiką su netinkama, nekokybiška, sugedusia antena sukeliami tam tikri gedimai.

 

Nuo 2012 metų liepos pirmos dienos President Electronics pakeitė garantijos teikimo sąlygas CB radijo ryšio Stotelėms. Nuo šiol 5-erių metų garantiją galės turėti tik tos CB radijo ryšio stotelės kurios bus naudojamos kartu su originaliomis President antenomis.

 

O 5-erių metų garantija bus skirstoma taip - 2+3, t.y. pirkdami bet kurią President radijo ryšio stotelę gausite 2-iejų metų garantiją, o kartu pirkdami originalią President anteną ar pateikę jos pirkimo dokumentus, gausite papildomus 3-ejus garantijos metus.

 

Originalaus teksto vertimas:

Optimalus ir patikimas įrangos naudojimas bus pasiektas tik tuo atveju, jei jūsų President CB radijo ryšio stotis bus naudojama kartu su originalia President antena. Pateikus originalios President antenos pirkimo/įsigijimo dokumentus jums bus suteikta papildoma 3-jų metų garantija CB stotelei (2+3). Tik tokiu atveju turėsite 5-erių metų garantinį laikotarpį.

Komentarai

Reply to comments

 
Klauskite mūsų Klauskite mūsų

Neišsirenkate prekės?
Reikia pagalbos ar patarimo?
KLAUSKITE MŪSŲ!

Siųsti
Vartotojo Prisijungimas X
Prisijungti Pamiršote slaptažodį? Registruotis