Kategorijos

Naujienlaiškis

Siųsti

Radijo įrangos montavimas
Paskelbta 2012 m. birželio 14 d., parašė Edgaras Samuson

Sveiki Lankytojai,President JFK II ASC sumontuota į savadarbį podiumą

 

Pasitaiko taip, kad netinkamas stotelės montavimas ar tiesiog nežinojimas lemia stotelės ar kitos radijo įrangos garantijos praradimą. Dažniausiai pasitaikančios klaidostai neišmatuota transporto priemonės naudojama įtampa, sumaišytas laidų poliškumas, būna pašalinamas saugiklis siekiant sumažinti laido ilgį ir pan., todėl siūlome šį darbą patikėti mums.

 

Klientams, perkantiems radijo įrangą mūsų parduotuvėje, galime pasiūlyti kelis įrangos variantus, t.y. parinksime jums tinkamiausią ir priimtiniausią.

 

Galime atvykti pas užsakovą į namus ar į kitą Jums patogią montavimo vietą, tokiu atveju atsivešime kelis radijo įrangos komplektus ir išrinksime Jums tinkamiausią. Sumontuotą įrangą sukalibruosime ir pilnai paruošime tolimesniam naudojimui.

 

Radijo įrangą montuojame į visas transporto priemones, nesvarbu ar tai bus lengvasis automobilis ar sunkvežimis, žemės ūkio ar miškų technika. Padėsime ir tiems klientams kurie naudoja techniką su plastikiniais stogais. Kaip žinia plastikinis stogas nesuderinamas su bet kokios antenos darbu, tačiau mes pasistengsime rasti išeitį ir iš tokios gana keblios situacijos, pasiūlysime jums kelis antenų variantus ir rasime jai tinkamiausią vietą.

 

Sumontavę įrangą visada pravedame trumpą instruktažą kaip naudotis pasirinkta radijo įranga, kaip ją prižiūrėti ir kaip apsaugoti nuo vagystės.

Komentarai

Reply to comments

 
Klauskite mūsų Klauskite mūsų

Neišsirenkate prekės?
Reikia pagalbos ar patarimo?
KLAUSKITE MŪSŲ!

Siųsti
Vartotojo Prisijungimas X
Prisijungti Pamiršote slaptažodį? Registruotis