Kategorijos

Naujienlaiškis

Siųsti

Radijo įrangos remontas
Paskelbta 2012 m. birželio 14 d., parašė Edgaras Samuson

Nutinka taip, kad radijo įranga genda, kartais dėl gamintojo aplaidumo, o kartais ir dėl pačio naudotojo kaltės. Dažniausiai pasitaikantis gedimas - "sudegė stotelė", o tai nutinka dėl kelių priežasčių, dauguma stotelių naudoja 12V įtampą, o kaip žinia kai kurie sunkvežimiai, traktoriai bei kita sunkioji technika naudoja 24V įtampą ir neturi 12V išvesties, o dažnas dar ir saugiklį nuo laido pašalina, pasitaiko, kad ir poliškumą sumaišo

Radijo įrangos remontas

Su President gaminiais viskas labai paprasta, gavus 5-erių metų garantiją, vartotojui nekils jokių problemų dėl stotelės remonto jei gedimas sukeltas ne jo pačio. Tačiau būna, kad garantinis laikotarpis pasibaigęs ar įranga sugenda netinkamai naudojama, tokiu atveju nereikia pulti į paniką, tiesiog galite kreiptis į mus.

 

Mes pasistengsime nustatyti Jūsų įrenginio gedimą, jo priežastį ir kaip galima greičiau ją pašalinti. Deja pasitaiko ir tokių stotelių kurių nebeapsimoka remontuoti, tai dažnas atvejis tarp pigių nekokybiškų gamintojų įrangos.

 

Dažnas klientas tiesiog nežino kokį įrenginį turi, ar tai brangus aukštos klasės ir kokybiškas gaminys ar tai tik gražiai atrodantis pigus kiniškas niekutis. Mes tikrai neapgausime, patarsime kas geriau, ar remontuoti turimą ar įsigyti naują.

 

Smulkius gedimus šaliname vietoje, t.y. pas save parduotuvėje, o jei gedimas rimtesnis perduodame įrenginius į spec. dirbtuves, kurios aprūpintos testavimui ir remontui reikalinga įranga.

Komentarai

Jurijus Kriukas Paskelbta 2019 m. rugpjūčio 8 d.
Laba diena. Ar "rankinukus" taisote, pavyzdžiui ne CB, o HAM radijus? Man bėdos su YAESU VX-6R. Pirkta Internetu Slovakijoje, pradžioje viskas buvo gerai, tačiau vieną kartą krito nuo kėdės. Nuo to laiko pradėjo dingti garsas. Veikia RX-TX, bet atidarant SQL garso nėra, o S-metras rodo signalus.

BemAdate Paskelbta 2017 m. sausio 19 d.
zsearchdom3.com zsearchdom1.com http://zsearchdom5.com zsearchdom2.com [url]http://zsearchdom4.com[/url]

GodeRict Paskelbta 2016 m. gruodžio 8 d.
dommtester1.com http://dommtester3.com - dommtester3.com [url - http://dommtester4.com http://dommtester.com "http://dommtester2.com" - dommtester2.com Абулия

darius Paskelbta 2016 m. sausio 23 d.
Gal teko susidurti su gedimu: President Johnson II šalta stotele dirba lyr ir normaliai tačiau pašilus ar ilgiau padirbus perdavimo režime perdavimo rėžimo indikatorius rodo vis mažesnę reikšmę kol nebesiekia nei puses skalės ir tampu nebegirdimas. Pamatavus SWR abiem atvejais normos ribose. Dėkoju.

Eduardas Paskelbta 2013 m. gegužės 9 d.
Sveiki,ar Vilniuje yra imone,kur galeciau kreiptis der garantinio remonto, ar reikia vezti i Kauna?

Atsakymas Paskelbta 2013 m. kovo 27 d.
Jei jūsų stotelė pirkta Lietuvoje, greičiausiai dar galioja garantija, atvežkite ją mums adresu Jonavos g. 204a, Kaunas arba tiesiai President atstovui. Gedimas bus nustatytas ir pašalintas kaip galima greičiau.

Nydals Paskelbta 2013 m. kovo 21 d.
Sveiki norejau paklaust sugedo harry III fm moduliacija, am puikiai veikia o fm neveikia. ar cia sunku butu taisyt, pas jus ar apsimoketu kainos ir kokybės santykis... ACIU.

Atsakymas Paskelbta 2013 m. kovo 18 d.
Galite atvežti pas mus, adresu Jonavos g. 204a, Kaunas, arba atsiųsti paštu. Remonto kaina priklauso nuo gedimo, tik tiksliai nustačius gedimą galime kalbėti apie remonto kainą, tikrai brangu nebus.

Paulius Paskelbta 2013 m. kovo 14 d.
Ačiū už atsakymą. Kur galėčiau susitvarkyti gedimą ir kiek tai kainuotų ?

Atsakymas Paskelbta 2013 m. kovo 12 d.
Greičiausiai "neklauso" įjungimo/išjungimo jungiklis, t.y. ne visada suveikia. Reikia keisti potenciometrą.

Paulius Paskelbta 2013 m. kovo 7 d.
Sveiki, Turiu klausimą. Team Ts-6m stotelė neįsijungia iš pirmo karto (iš kokio trečio karto įsijungia), ypač žiemą. Ką daryt ?

Reply to comments

 
Klauskite mūsų Klauskite mūsų

Neišsirenkate prekės?
Reikia pagalbos ar patarimo?
KLAUSKITE MŪSŲ!

Siųsti
Vartotojo Prisijungimas X
Prisijungti Pamiršote slaptažodį? Registruotis