Kategorijos

Naujienlaiškis

Siųsti

Pirkimas

Perkant prekes ar paslaugas, Jūs sudarote sutartis su UAB "Todesa", įmonės kodas: 302041568, veiklos adresas Kaunas, Jonavos g. 204a, juridinių asmenų registro tvarkytojas: valstybė įmonių registrų centro Kauno filialas.


Prekių pirkimas

Prekių pirkimas ir užsakymas atliekamas trimis būdais:
-atvykus pas mus į parduotuvę, Kaune, Jonavos g. 204a
-šioje internetinės svetainės kataloguose (el.parduotuvėjė)
-susisiekus su vadybininkais nurodytais kontaktais

Svetainėje galima suformuoti prekių krepšelį ir neregistruotiems vartotojams, Jums reikės užpildyti pirkėjo informaciją: Vardas, Pavardė, adresas, telefonas ir elektroninio pašto adresas.  Pagal Jūsų pateiktą informaciją ir užsakytas prekes Jums bus išrašyta ir pateikta išankstinė PVM sąskaita - faktūra.

Prekių pirkimo momentas prasideda nuo laiko, kuomet UAB "Todesa" nurodytoje banko sąskaitoje matomas apmokėjimas. Tai negalioja, jei individualiu sutarimu tarp Pirkėjo ir Pardavėjo sutartas kitas atsiskaitymo būdas.


Apmokėjimas

Apmokėjimas už prekes galimas penkiais jums patogiais būdais:

-Atsiskaitymas grynais pinigais kurjeriui pristačius prekes Jūsų nurodytu adresu
-Atsiskaitymas grynais pinigais parduotuvėje
-Atsiskaitymas banko kortele parduotuvėje
-Sudaroma išperkamosios nuomos (lizingo) sutartis
-Atsiskaitymas bankiniu pavedimu


Užsakius  prekes el.parduotuvėje mes Jums atsiųsime išankstinę PVM sąskaitą-faktūrą apmokėjimui tik įsitikinus, kad jūsų užsakymą galime įvykdyti. Automatiškai sąskaitų mūsų el.parduotuvė nesiuntinėja.

Apmokėjimai atliekami į nurodytą UAB "Todesa"  SwedBank saskaitą. Pavedimai atlikti iš kitų bankų, arba nurodant ne visus duomenis,  mus pasiekia per skirtingą ir/ar ilgesnį laikotarpį.
Apmokant išankstinę sąskaitą-faktūrą (-as) Jums būtina nurodyti:
    *   "Gavėjo pavadinimas": UAB "Todesa"
    *   "Gavėjo saskaita": LT107300010111002020
    *   "Mokėjimo paskirtis" nurodyti Jums išrašytos sąskaitos-faktūros serijos numerį
    *   "Gavėjo kodas" , arba "Gavėjo kodas informacinėje sistemoje": 302041568
    *   "Apmokėjimo suma" (tai galutinė suma kuri nurodyta išsankstinėje sąskaitoje-faktūroje su PVM)

Prekių pristatymas
    * UAB "Todesa" bendradarbiauja su šiomis siuntų tarnybomis: UAB "DPD Lietuva"  ir  Uždaroji akcinė bendrovė "Kautra"
    * Prekių pristatymo laikotarpis gali svyruoti nuo kelių valandų iki 2 darbo dienų, priklausomai nuo užsakytos prekių grupės, kiekio ir pasirinkto pristatymo būdo.
    * Apie prekių pristatymo laiką būsite informuoti iš anksto, prieš jums atsiunčiant apmokėjimo sąskaitą.
    * Jei partnerių sandėliuose ir Lietuvoje prekės nėra, apie tokią situaciją informuosime, sąskaitos nebus paruošiamos užsakovui,  jei nėra atskiro individualaus susitarimo.
    * Prekių pristatymo kainos priklauso nuo siuntų paslaugas atliekančios įmonės įkainius. Individualių susitarimų būdų, galimos derybos dėl pristatymo apmokėjimo kompensavimo UAB "Todesa" įmonės sąskaita, atsižvelgiant į užsąkytų prekių kiekius ir jų vertes. 
    * Pristatymo diena skaičiuojama nuo tos dienos, kai UAB "Todesa" nurodytoje apmokėjimo sąskaitoje matoma pervesta pinigų suma už pasirinktą prekių krepšelį.
    * Prekių pristatymą atlieka samdomos siuntų tarnybos ir kurjerių įmonės. 
    * Siunčiamas prekes apdraudžia UAB "Todesa".

Garantinis aptarnavimas
Garantinius aptarnavimus atlieka  oficialūs prekių importuotojai, todėl kiekvienos grupės prekės gali turėti skirtingus garantinio aptarnavimo serviso adresus. UAB "Todesa" neapmoka patirtų išlaidų siunčiant prekes į garantinį aptarnavimą išskyrus atvejus, jei sutarta individualiai dėl galimų išlaidų.


Privatumo sąlygos 
Mes garantuojame už Jūsų pateiktų duomenų (elektroninio pašto adreso, vardo, pavardės, adreso ir kt.), atsiskaitymu bei finansines informacijos saugumą ir privatumą.
Jūsų telefono numeris, elektroninio pašto adresas bus naudojamas tik tuo atveju, kai reikės su jumis susisiekti dėl Jūsų užsakymo.
Visa pateikta informacija bus naudojama tik aukščiau pateiktomis salygomis ir jokiu budu neatskleidžiama trečiosioms šalims.

Klauskite mūsų Klauskite mūsų

Neišsirenkate prekės?
Reikia pagalbos ar patarimo?
KLAUSKITE MŪSŲ!

Siųsti
Vartotojo Prisijungimas X
Prisijungti Pamiršote slaptažodį? Registruotis