Kategorijos

Naujienlaiškis

Siųsti

Apie President produkciją

CB radijo stotelių atsiradimas

    

    Istorija

Inicialai "CB" buvo naudojami amerikiečių, sutrumpinti Civilių Kanalo (Citizen Band) pavadinimą. Šito dažnio kanalas, kuris buvo pradėtas naudotis 50-aisiais, leido amerikiečių sunkvežimių vairuotojams sumažinti monotoniją ilgose kelionėse bei gauti pagalbą iš kolegų, kai jiems kas nors sugesdavo. Iš pradžių šituo kanalu pagrinde kalbėjo tik sunkvežimių vairuotojai, kurie netgi sukūrė savitą žargoną, kuris paplito ir yra naudojamas iki pat šiol.

 

     CB radio stotelės: aukšto lygio siųstuvai-imtuvai

CB radijo stotelės leidžia gauti ir transliuoti žinutes nemokamai. Keli žmonės gali bendrauti vienu metu, viename kanale. Šis skiriamasis bruožas yra CB pagrindas, nes tai yra labai praktiška. Tačiau priešingai, nei telefonai kurie veikia abu vienu metu, jūs turite palaukti kol pašnekovas baigs savo žodžius ir tik tada galite kalbėti jūs.

 

   Praktinė informacija

CB racijų naudojimui nebereikia jokių licenzijų ar mokesčių, juos sumoka importuotojai. Kaip bebūtų, galima naudotis tik tokiomis racijomis kurios atitinka Europos Direktyvos reikalavimus R & TTE n° 1999/5/CE pagal 300433 ar EN 300135 standartus: 40 kanalų 4W PEP AM/ SSB ir 4 W FM. Legaliai veikia 40 kanalų, 26.965 MHz iki 27.405 diapazone ir priklausomai nuo radijo stotelės moduliacijos tipo: AM (labiausiai naudojama prancūzijoje), FM (trumpiems atstumams) ir SSB (dideliems atstumams, priklausomai nuo oro sąlygų). Šitos radijo stotelės gali būti priskiriamos trims kategorijoms: “mobiliosios” skirtos transporto priemonėms. “Nešiojamosios” – jos yra autonomiškos ir nereikalauja išorinio energijos šaltinio. Ir “bazinės”, kurios skirtos naudoti vienoje vietoje, buveinėje.

 

    CB radijo stotelės ir saugumas

CB radijo stotelės yra komunikacijos priemonės, skirtos viešajam naudojimui, kas suteikia daugybę panaudojimo galimybių (laisvalaikiui, saugumui, bendradarbiavimui ir t.t.), dėl to jos gavo didžiulį pripažinimą. Šiandien CB radijo stotelės atpažystamos kaip vienas iš saugumo keliuose faktorių. Skubaus būtinumo organizacijos (gaisrinės, ligoninės, policija ir t.t.) kurioms reikia skubiai suteikti pagalbą, naudoja 9 kanalą, kad jis būtų jiems tuščias ir niekas netrukdytų. Taip pat yra 12AM kanalas, kurį naudoja sunkvežimių vairuotojai. 

Klauskite mūsų Klauskite mūsų

Neišsirenkate prekės?
Reikia pagalbos ar patarimo?
KLAUSKITE MŪSŲ!

Siųsti
Vartotojo Prisijungimas X
Prisijungti Pamiršote slaptažodį? Registruotis