Kategorijos

Naujienlaiškis

Siųsti

President 2+3 metų garantija

Sveiki lankytojai,

 

Nuo 2012 metų liepos pirmos dienos President Electronics pakeitė garantijos teikimo sąlygas CB radijo ryšio Stotelėms. Nuo šiol 5-erių metų garantiją galės turėti tik tos CB radijo ryšio stotelės kurios bus naudojamos kartu su originaliomis President antenomis.

 

O 5-erių metų garantija bus skirstoma taip - 2+3, t.y. pirkdami bet kurią President radijo ryšio stotelę gausite 2-iejų metų garantiją, o kartu pirkdami originalią President anteną ar pateikę jos pirkimo dokumentus, gausite papildomus 3-ejus garantijos metus.

 

Originalaus teksto vertimas:

Optimalus ir patikimas įrangos naudojimas bus pasiektas tik tuo atveju, jei jūsų President CB radijo ryšio stotis bus naudojama kartu su originalia President antena. Pateikus originalios President antenos pirkimo/įsigijimo dokumentus jums bus suteikta papildoma 3-jų metų garantija CB stotelei (2+3). Tik tokiu atveju turėsite 5-erių metų garantinį laikotarpį.

 

Mes savo ruožtu atitinkamas prekes žymėsime tokiu ženklu-Optimalus ir patikimas įrangos naudojimas bus pasiektas tik tuo atveju, jei jūsų President CB radijo ryšio stotis bus naudojama kartu su originalia President antena. Pateikus originalios President antenos pirkimo/įsigijimo dokumentus jums bus suteikta papildoma 3-jų metų garantija savo CB stočiai (2+3). Tik tokiu atveju turėsite 5-erių metų garantinį laikotarpį.

Klauskite mūsų Klauskite mūsų

Neišsirenkate prekės?
Reikia pagalbos ar patarimo?
KLAUSKITE MŪSŲ!

Siųsti
Vartotojo Prisijungimas X
Prisijungti Pamiršote slaptažodį? Registruotis