Kategorijos

Naujienlaiškis

Siųsti

President ASC funkcija

 

Automatinis triukšmo slenksčio raguliatorius (ASC)


 

Triukšmo slenksčio reguliatorius (racijos jautrumas) yra rankiniu būdu valdoma funkcija visose CB radijo stotelėse. Ši funkcija skirta išvengti girdimo "šnypštimo" eteryje mažinant racijos jautrumą, tačiau verta žinoti, kad mažindami racijos jautrumą, mažės ir jūsų bendravimo atstumas (priėmimas). Patartina kaskart reguliuotis jautrumą, norint išlaikyti kuo didesnį priėmimo atstumą, tačiau išvengiant šnypštimo (triukšmų). Tai yra dėl to, kad radijo triukšmo lygis nėra visada vienodas, jis priklauso nuo paros laiko, geografinės padėties, įvairių elektros įrenginių bei daugelio kitų faktorių, ypač tai pajausite važiuojant mieste ar pramoniniuose kvartaluose.

1996 Balandį, Albert Bertrana, PRESIDENT technikos direktorius pristatė automatinę jautrumo sistemą pavadinimu “Automatic Squelch Control” (ASC).

ASC ištisai analizuoja gaunamą signalą ir esamą triukšmą. Signalo/triukšmo santykis parodo ar signalas bus jums išgirstas ar ne. ASC naudoja daugiau nei 40 puslaidininkų, tarp tranzistorių ir diodų.

CB radijo stotelės dabar yra dar labiau naudingesnės ir patikimesnės kai vairuotojams nebereikia rankiniu būdu reguliuotis racijos jautrumo, nes ASC daro tai už juos. 

Klauskite mūsų Klauskite mūsų

Neišsirenkate prekės?
Reikia pagalbos ar patarimo?
KLAUSKITE MŪSŲ!

Siųsti
Vartotojo Prisijungimas X
Prisijungti Pamiršote slaptažodį? Registruotis