Kategorijos

Naujienlaiškis

Siųsti

S.W.R. - Antenų kalibravimas

S.W.R.

Visos President antenos pristatomos jau sukalibruotos. Vis dėlto aplinka, kurioje vietoje bus instaliuojama antena, turi daugybę faktorių kurie gali įtakoti S.W.R., tad svarbu patikrinti anteną prieš įjungiant radijo stotelę. Nesukalibrotuos, pažeistos ar neprijungtos antenos naudojimas gali sugadinti jūsų radijo stotelę.

 

S.W.R. kalibravimas

Šis kalibravimas, kuris turi būti atliktas kuo tiksliau, nes tai pagerina kokybę ir apsaugo nuo stotelės sugedimo (stotelėms, pažeistoms dėl blogai sureguliuoto S.W.R., nėra taikoms garantinis taisymas).

 

TOS-1

CA-2C

 

 

 

 

 

 

 

 


Prijungimas

S.W.R.-metras (President TOS-1 ar TOS-2) yra jungiamas tarp CB radijo stotelės ir antenos, kuo arčiau siųstuvo/imtuvo.

 

Kalibravimas

 

Patikrinkite jungtis.

Nustatykite kanalą jūsų CB radijo stotelėje.

Ant S.W.R.-metro nustatykite jungiklio padėtį ties [FWD].

Paspauskite mikrofono mygtuką ir laikykite.

Pastatykite rodyklę ties žymekliu ,  ∞ ar SET su matavimo mygtuku [CAL}
Nustatykite jungiklio padėtį ties [REF]. Rodyklė turėtų būti arti 1, jeigu ne, perstatykite anteną kitoje vietoje, kol rodyklė rodys kuo kiek įmanoma arčiau 1 (S.W.R. lygis tarp 1 ir 1.5 yra tinkamas).

Antenos metalinis strypas prisuktas varžteliu prie antenos korpuso, jį atvežus galima keisti antenos ilgį, kurio keitimas tiesiogiai įtakos ir S.W.R. Kartais, gali prireikti patrumpinti antenos metalini strypą keliais milimetrais. SVERBU: antenos strypo kirpimo būdą taikykite tik tuomet, kai antenos strypo neeina sukišti giliau į korpūsą, o matote, kad trumpinanat antenos ilgį mažėja S.W.R.

Jei President antena turi metalinius žiedelius ant ritės korpuso ar vizualiai plasmasinį žiedelį - jis taip pat skirtas anetnos reguliavimui.


Klauskite mūsų Klauskite mūsų

Neišsirenkate prekės?
Reikia pagalbos ar patarimo?
KLAUSKITE MŪSŲ!

Siųsti
Vartotojo Prisijungimas X
Prisijungti Pamiršote slaptažodį? Registruotis